Prejdi na úvodnú stránku
 Profil spoločnostiHistória spoločnostiKvalita našej výrobyPriebeh výrobySortiment výrobkovONLINE Objednávka výrobkovKontakty
 

 Výroba a následný predaj spojovacieho materiálu tvorí hlavnú činnosť, ktorou sa zaoberá naša spoločnosť. Vyrábame spojovací materiál už niekoľko desaťročí a svoje skúsenosti prenášame do kvalitatívnych vlastností našich výrobkov. Naše výrobky sú vhodné pre rôzne oblasti činnosti ako výroba, montáž, údržba, stavebníctvo, nábytkársky a elektrotechnický priemysel.

Ponúkame spojovací materiál, ktorý je naším výrobným programom :

- skrutky metrické šesťhranné
- skrutky metrické presné
- skrutky do dreva a drevotriesky
- skrutky nábytkárske - eurovruty
- oceľové plné nity
- skrutky tvarové
- skrutky do plechu a plastu
- skrutky výkresové - podľa požiadaviek zákazníka

Všetok spojovací materiál dodávame bez povrchovej úpravy, povrchovo upravený galvanickým zinkovaním, alebo podľa požiadaviek zákazníka v inej povrchovej úprave v rámci kooperácií. Spojovací materiál, ktorého vlastnosti vyžadujú tepelnú úpravu taktiež tepelne upravujeme. Vzhľadom na rozmanitosť a bohatý sortiment ponúkaných výrobkov naša spoločnosť disponuje i nástrojárňou určenou na výrobu vlastného náradia pre jednotlivé výrobné stroje.

Všetky požiadavky zákazníka, ak je to v našich technologických možnostiach sa snažíme splniť do 2 až 6 týždňov od vyjasnenia záväzného vzťahu. Na ponúkaný sortiment predložíme atest kvality, osvedčenie o zhode výrobkov a u zákazkovej výroby môžeme doložiť osvedčenie o akosti. Spoločnosť je certifikovaná normou ISO 9001:2015 spoločnosťou SGS International Certification Services EESV.

Popri výrobe predmetom činnosti spoločnosti Skrutkáreň-EXIM, a.s. je :

  • sprostredkovateľská činnosť v obchode
  • výroba drôtov
  • prenájom náradia, strojov, prístrojov a zariadení
  • prenájom nehnuteľnosti
  • zámočníctvo
  • nástrojárstvo
  • kovoobrábanie