Prejdi na úvodnú stránku
 Profil spoločnostiHistória spoločnostiKvalita našej výrobyPriebeh výrobySortiment výrobkovONLINE Objednávka výrobkovKontakty
 
Nákup materiálu
 
Spoločnosť nakupuje valcovaný drôt ako polotovar na výrobu našich výrobkov od certifikovaných a rokmi vyskúšaných dodávateľov. Materiál prejde vstupnou kontrolou a zaskladní sa na ďalšie využitie.

Úprava materiálu  
Spoločnosť disponuje strojným zariadením na prípravu vstupného materiálu na výrobu našich výrobkov. Cez 70% nakupovaných drôtov si upravujeme na požadovaný priemer určený technologickým oddelením. K tomuto účelu využívame drôtoťahy a komorovú žíhaciu pec.

Výroba výrobkov  
Všetky naše výrobky sú lisované za studena na dvojrazových a viac razových lisoch. Stroje sú zoradené buď v ucelených linkách , alebo v skupinách. Tu prebiehajú i nasledujúce výrobné operácie ako orezávanie , hrotenie a valcovanie závitu. Výrobky vyrábame v rozmerovej škále od priemerov M3 po M12 a dĺžok 5mm po 120mm.

Tepelné spracovanie  
Zušľachtenie výrobkov zabezpečujeme v kooperácií.

Povrchová úprava  
Výrobky dodávame v nasledovných povrchových úpravách : modrý zinok , žltý zinok , čierny zinok.

Balenie  
Štandardné balenie našich výrobkov je v kartónových krabiciach označených štítkom na ktorom sú údaje o výrobku. Maximálna hmotnosť balenia je 15kg. Pri expedícii sú kartóny s výrobkami uložené na EUR palete a potiahnuté fóliou.